سرگذشت شرکت رایانه آرایه آبتین برمند

پس از 20 سال فعالیت در حوزه فروش و خدمات سخت‌افزاری، شرکت رایانه آرایه آبتین برمند در خردادماه سال 1400 تأسیس شد و یکی از اولین و معتبرترین مراکز تخصصی فروش نوت‌بوک، قطعات اصلی و همچنین تعمیرات تخصصی رایانه در استان اصفهان است. این شرکت طرف قرارداد سازمان‌ها و مراکز دولتی برای تأمین کالا در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات است.

لوگو شرکت آبتین برمند
لوگو شرکت آبتین برمند
آبتین برمند نماینده رسمی کالاهای دیجیتال
آبتین برمند نماینده رسمی کالاهای دیجیتال

نماینده رسمی کالاهای دیجیتال

در این سال‌ها توانستیم نمایندگی رسمی فروش برندهای برتر دنیا در حوزه فناوری اطلاعات مثل ASUS، Lenovo، Acer و Huawei با گارانتی اصلی از شرکت‌های خدمات پس از فروش مانند سازگار ارقام، آواژنگ، حامی، گرین، آوات و… را داشته باشیم تا بتوانیم محصولات خود را با بهترین کیفیت و خدمات پس از فروش به دست مشتریان عزیز برسانیم.

  • محصولات برند
  • ارائه گارانتی اصلی
  • خدمات پس از فروش
  • تعمیرات تخصصی
  • کارشناسان مجرب
  • قیمت مناسب

راه انداری فروشگاه اینترنتی

پس از سال‌ها حضور فیزیکی در بازار بزرگ کامپیوتر اصفهان مدیریت محترم شرکت رایانه آرایه آبتین برمند در سال 1392 تصمیم به راه‌اندازی فروشگاه اینترنتی rskala.com گرفتند تا پلی برای ارائه خدمات بیشتر به مشتریان گرامی در سرتاسر ایران ایجاد کنند.

فروشگاه اینترنتی
فروشگاه اینترنتی

خدمات سخت‌افزاری و نرم افزاری

بالاترین حس اعتماد برای خریداران محصولات دیجیتال زمانی ایجاد می‌شود که از شرکت مربوطه خدمات پس از فروش نیز دریافت کنند. چه چیزی از این بهتر که بلافاصله بعد از خرید لپ‌تاپ انواع نرم‌افزارها روی آن نصب شود یا اگر بعد از گذشت چند سال سیستم شما نیاز به ارتقا داشت بتوانید با کمترین هزینه آن را بهبود ببخشید.
ما در شرکت رایانه آرایه آبتین برمند تلاش می‌کنیم تا توسط تیم کارشناسان خبره خود در بخش خدمات اعتماد شما را بیش‌ازپیش جلب کنیم و شما با خاطری آسوده پس از خرید محصولات از ما آنها را ارتقا دهید یا تعمیر کنید.

26+سال تجربه
2kخدمات پس از فروش
27kمشتری خوشحال
99محصول برند

تیم باتجربه ما

مهم‌ترین شعار و هدف ما در تمام این سال‌ها، "تجربه خرید مطمئن" برای شما بوده و بسیار خوشحالیم که توانستیم به این هدف با وجود کارمندان متخصص خود جامه عمل پوشانده و قبل از اینکه خرید شما به پایان برسد لبخند رضایت را در چهره‌تان ببینیم.

 

شرکت رایانه آرایه آبتین برمند
مدیرعامل و صاحب امضا:

مهندس امین امامیه

همکاران ما

کمپانی های مشهور به ما اعتماد کردند

چرا شما نداشته باشید؟

آدرس ما در نشان و بلد

آدرس آبتین برمند در نشان